Instagram’da Gizli Profil Nasıl Görülür?

 

Instagram’daki kullanıcılar isterse profilini gizli yapabiliyor bu şekilde takipçilerinden başka kimse onların paylaştığı fotoğraflara bakamıyor.Bu şekilde sadece istediğiniz kişilerle muhattap olup istediğiniz kişilere fotoğraflarınızı gösterebilirsiniz.Instagram en iyi sosyal medya sitelerinden biri olarak çok fazla kullanıcıya sahip ve her zaman yeni bir güncelleme ile Instagram gittikçe büyümeye devam ediyor.Örneğin yeni gelen Instagram Live çoğu kullanıcının dikkatini çekti .Instagram Live hakkında bir makalem var ona göz atabilirsiniz.

 

 

Gizli Hesapları Nasıl Görürüm?:Gizli hesapları görmek için bir hile veya bir uygulama yoktur ama görmek istediğiniz kişi sizi kabul etmiyorsa yada siz onu takip ettiğinizi göstermek istemiyorsanız yinede o hesabı görmenin bir yolu var.

 

 


Fake Hesap:Dediğim gibi Instagram’da gizli profilleri görmek için bir uygulama yada hile yok ama görmek istiyorsanız yapmanız gereken sahte bir hesap açmaktır.Fake hesap açtığınız zaman  istediğiniz kişiye takip isteği yollarsınız ve profilini görürsünüz.

Fakat kabul etmeme ihtimali çok yüksek olduğu için  eğer bir kızı takip edecekiseniz  sahte hesabınızı kız olarak açmanız daha faydalı olur çünkü bir kız bir erkeği o kadar kolay kabul etmez hele sevgilisi yada sevdiği biri varsa neredeyse imkansızdır bu yüzden kız hesap açmalısınız.

Erkekte ise iş basitleşiyor zaten çoğu erkek  fazla takipçi için önüne geleni takip eder zaten takip isteği yollayan kişi güzel bir kız ise kesin kabul edecektir.Bu yüzden sizin yapmanız gereken sahte bir kız hesabı oluşturmak bu sayede takip etmek istemediğiniz kişiyi kolayca takip edebilirsiniz.

 

 

Tabi bunu sıfır takipçi ve sıfır takip yapıp hiç fotoğraf atmadan yapamazsınız.Çok kolay ele verirsiniz bu yüzden biraz takipçi kazanıp bir kaç tane sahte fotoğraf atarsanız sorun kalmamış olur.

 

 

                                                                                                          Umarım işinize yaramıştır hepinize bol şanslar 🙂

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir