Instagram’da En Ünlü 5 Hesap

Instagram’da çok fazla büyük kitleye hitap eden hesap var ve bunların çoğu zaten dünyada tanınmış kişiler ve şimdi size bunların kim olduğunu ve mesleklerinin ne olduğunu 5 madde halinde anlatacağım.Daha önce “5 Madde ile Instagram Hakkında İlginç Bilgiler” adlı makalemde çok kısa bir şekilde bunlardan bahsetmiştim ama siz sevgili okurlarım için  Instagram’da en ünlü 5 kişiyi araştırdım ve daha detaylı bir şekilde anlatmaya karar verdim 😀

 


 

1-)

 

Instagram’da en fazla takipçi kitlesine sahip olan hesap Instagram.Zaten mekan onun olduğu için takipçi sayısı ve beğeni sayısı da fazla oluyor.

Paylaştıkları ise başka hesapların fotoğrafları , güzel fotoğraflar ve yeni güncellemelerden ibaret. Bu arada Instagram’ı takip edince fazla takipçi ve beğeni geliyor mu ? dediğinizi duyar gibiyim ve size cevabım hayır olacak çünkü eğer böyle bir şey olsaydı herkes 100 takipçiyi geçmiş olurdu.

 

 

 


2-)

 

İkincimiz ise Selena Gomez oluyor. Instagram’da şuan tam 114 milyon takipçisi bulunuyor kendisi çoğunuzun bileceği üzere şarkıcı ve oyuncu .Selena gomez  24 yaşındadır . Kendisini Instagram’da sıradan bir kullanıcı gibi gönderiler yolluyor  ve oynadığı filmlerin , söylediği şarkıların , poz verdiği dergilerin de reklamlarını yaptığı oluyor.

Boy : 1,65

Doğum tarihi : 22 Temmuz 1992

Tam Adı : Selena Marie Gomez

 

 

 


3-)

Ariana Grande listenin üçüncü sırasına tam tamına 100 milyon takipçi ile girmeye hak kazanıyor. Kendisi hem oyuncu hemde şarkıcıdır. İlk olarak 15 yaşında Broadway de sahne almıştır. Nickelodeon’un sitcom dizisi Victorious’ta canlandırdığı Cat Valentine karakteriyle ve yaptığı şarkılarla tanınmaktadır. Kendisinin hesabında Snapchat efektinden çektiği efektler , konserde çektirdiği fotoğraflar ve kendisine ait bir sürü fotoğraf var yani diğer ünlü hesaplar gibi Instagram’ı reklam için değil gerçekten bir sosyal medya aracı olarak kullanıyor kendisi .

 

Tam Adı : Ariana Grande-Butera

Boy : 1,55

Doğum Tarihi : 26 Haziran 1993(24)

 

 

 


 

4-)

 

Listemizin dördüncü ismi ise 99,4 milyon takipçi ile Taylor Swift oluyor.Kendisinin asıl mesleği şarkıcılıktır ama oynadığı dizi/film ve televizyon şovları da mevcuttur . Hesabında paylaştığı içerikler ise konser/albüm fotoğraflarından ibaret kendisinin çektiği ve arkadaşlarıyla çekildiği selfieler olsa da bunların sayısı diğerlerinden az.

Tam Adı : Taylor Alison Swift

Boy : 1,78

Doğum Tarihi : 13 Aralık 1989(27)

 

 


 

5-)

Beyonce 97,8 milyon takipçi ile listenin sonuncusu olsa 97 milyon kişi hiç ama hiçte az bir rakam değil.Mesleği şarkıcılıktır ve aynı zamanda şarkı yazarıdır kendisi. Hesabında ise hayranlarının video/fotoğrafları , konser resimleri ve kendi çektiği fotoğraflardan ibaret . Şuan da Jay-Z ile birlikte evlidir ve Jay-Z ‘den bir çocuğu olmak üzeredir yani Beyonce şuan hamile.

 

Tam Adı : Beyonce Giselle Knowles-Carter

Boy : 1,69

Doğum Tarihi : 4 Eylül 1981(35)

 

 


 

Diğer makalelerime de göz atmak istiyorsanız buraya tıklayın ve Instagram hakkındaki diğer yararlı bilgilerden faydalanın.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir