İnstagram’ da Para Kazanmanın Yolu

Eğer ki dijital dünya ile aranız çok fazla iyi değilse o zaman İnstagram üzerinden para kazanılacağı fikri size zor gelebilir. Ancak bu mümkün olmayan bir durum değildir. İnstagram’ a baktığınız zaman yalnızca resim paylaşmaya odaklı ve de baktığınız zaman başka bir şey yapılmıyor. Paylaşılan fotoğraflara yapılan yorumlar var ve üstelik uygulamayı cep telefonlarınızın dışında da sağlıklı bir şekilde kullanamıyorsunuz. Girişimciler için İnstagram aslında bir anlamda henüz keşfedilmemiş de bir Pazar.

İnstagram’ da para kazanmak istiyorsanız o zaman bu konuyu ikiye bölerek başlayalım. Öncesinde kendinize bir kitle oluşturmanız gerekiyor. Ve kitleniz doğrultusunda nasıl para kazanabilceğinizi belirlemelisiniz. Yeteri kadar kitleye ve iyi bir stratejiye sahip olmadan asla para kazanamazsınız.  Bunun için yola başlamadan önce bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Para Kazandıracak Bir Takipçi Kitlesi Oluşturmak

Para ancak doğru kitle yakalandığında kazanılabilecektir. Bunun için ilk tavsiyemiz ücretsiz botlar sayesinde size takipçi kazandıracak olan yöntemlerden uzak durmalısınız çünkü bot hesapların hiçbir zaman satın almalar yapmayacağını bilmelisiniz. Sahte takipçiler için harcanan her kuruş için sokağa atılmış para diyebiliriz.

Ancak İnstagram takipçi satın almanın da her anlamda kötü olduğunu söyleyemeyiz çünkü gerçek satıcılar sayesinde doğru üyeleri de bulabilirsiniz.

Hesaplarınız için doğru bir kategori belirlemelisiniz eğer ki bir işletme yönetiyorsanız kullanıcılarınızı da buradan işletmenize çekebilirsiniz. Ya da bir blog sahibi iseniz kategorilerinize buradan kullanıcı çekebilirsiniz. Hesaplarınıza katılımları teşvik etmelisiniz özellikle de dar bir konu etrafında dönüyorsanız o zaman sahip olacağınız üyeleriniz de bu konuda tutkulu olduklarını bilmelisiniz bu nedenle de onları mutlu edecek paylaşımlar yapmalısınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir