Facebook Silinen Mesaj ve Paylaşımlara Nasıl Ulaşılır?

Sosyal medya platformları hepimizin en çok kullandığı alanların başında geliyor. Dolayısıyla gün içerisinde çoğu kez sosyal medyadan paylaşımlar yapıyor ve birbirimize mesajlar gönderiyoruz. Bazen de isteyerek ya da istemeyerek paylaşım ve mesajlarımızı da sildiğimiz oluyor.  Bu mesajlar çok önemli bilgiler içermiyorsa sıkıntı ama önemli bilgileriniz varsa o zaman soruna neden olabiliyor. Bir anlık refleks neticesinde silmiş olduğumuz ve sonrasında da pişman olduğumuz bu mesajları geri getirebiliyoruz ancak nasıl geldiğini bilmiyorsanız o zaman pişmanlık duyduğunuz da ortada.

Facebook’ta paylaştığınız ve sildiğiniz hiçbir şey kar bir boşluk içerisinde kaybolup gitmiyor geri gelmesini istediğiniz mesajlarınızı birkaç adımla yeniden çevirebiliyorsunuz.  Bu makalemizde ise size bunun yöntemini açık açık anlatmak istedik. Adım adım bu yöntemi denediğiniz de paylaşımlarınıza da yeniden ulaşabilirsiniz.

Facebook’ta Aylık Kullanıcı Sayısı İki Milyara Ulaştı

Blog Trafiğini Artırmak İçin İpucu

Instagram’dan Para Kazanmak Oldukça Kolay!

İlk olarak yapmanız gereken şey hesap ayarlarınızdan genel hesap ayarları sayfasını açın sonrasında ise Facebook verilerinin kopyasını indir seçeneğini göreceksiniz bu linke tıkladıktan sonra arşivi başlat diyorsunuz. Bu işlem sonrasında Facebook’un depolamış olduğu tüm verileri toplamaya başlıyorsunuz.

Bu işlem sonrasında yeniden şifrenizi girmeniz istenecek ve sonra karşınıza çıkacak olan indirme talebinin biraz uzun olacağını söyleyebiliriz. Bu süre sizin Facebook’ta olma sürecinize göre değişiklik kazanabilir.

Bu işlem sonrasında tüm verilerinizi indirmek için onay vermeniz halinde e-posta hesabınıza bir mesaj gönderilecek ve arşivinizin hazır olduğu size bildirilecek.

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra zip’

le gelen bu işlem sonrasında silmiş olduğunuz mesajlarınıza kavuşabilirsiniz. Kısaca Facebook’ta sildiğiniz hiçbir şeyin kaybolmadığını söyleyebiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir