Instagram’da BFF Etiketi Ne Anlama Gelmektedir?

INSTAGRAM’DA #BFF ETİKETİ (HASHTAG)NE DEMEK?

Sosyal Medya Platformlarında sıkça karşımıza çıkan #BFF (best friend forever) hashtag’ leri, şeklinde ki Hashtag’ler bazı Instagram kullanıcılar tarafından sıkça merak edilmektedir. Instagram’da bir çok paylaşımın altına sıkça gördüğümüz BFF Etiketi ne anlama gelmektedir?

 

#BFF’nin açılımı “Best Friend Forever” ‘dır, en yakın arkadaşınızla fotoğraf çektirdiyseniz bu fotoğrafı Instagram’da paylaşırken #BFF etiketiyle koyarsanız o kişi sizin en iyi arkadaşınız olarak anlaşılır.

Instagram gibi fotoğraf paylaşma ağlarına fotoğraf atan kullanıcılar çoğu zaman instagram facebook ile giriş ile arkadaşları ile beraber foto atmaktadır. Bunlar genelde en samimi olduğumuz arkadaşlarımız olabilmektedir. Samimi olduğumuz arkadaşlarımız ile fotoğraf attığımızda fotoğrafın açıklamasına BFF yazarız.

Bu kısaltmanın açılımı “Best Friends Forever” şeklindedir. Buda Türkçe olarak ” Sonsuza kadar en iyi arkadaş ” şeklinde açıklanmaktadır. O samimi olduğumuz arkadaşımıza olan sevgimizi göstermek için #bff şeklinde etiketi kullanabiliriz.

#BFF etiketi özelliğinin yanı sıra Instagram’da en sık kullanılan özelliklerden birisi olan instagram facebook ile giriş yap özelliği bir kullanıcı tarafından merak edilmektedir.

İnstagram Facebook ile giriş yap adlı makalemize ulaşmak ve bilgi almak için yukardaki koyu renkli yazıdan yazımıza ulaşabilirsiniz.

Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir