Instagram Profil Resmi Nasıl Büyütülür?

Milyonlarca kullanıcı tarafından sık olarak kullanılan sosyal medya platformu Instagram’da devamlı olarak yeni güncellemeler yapılmaktadır. Devamlı olarak yeni güncellemelerle gelen bu platformda kullanıcıların paylaştığı fotoğrafların yanında profil resimleri merak edilmektedir.

Kullanıcılar tarafından merak edilen profil resimlerini büyütebilme özelliğini nasıl yapılır? Bu yazımızla beraber aşağıdaki yöntemler sayesinde sizde merak etmiş olduğunuz kullanıcının profil resminin büyük halini açabilirsiniz.

Takip ettiğiniz veya etmediğiniz tüm Instagram kullanıcılarının profil resimlerini kolaylıkla büyültebilirsiniz. Bu işlemde boyutu ile ilgili herhangi bir sınırlama olmaksızın, resmi yükleyen kişi hangi boyutta yüklemiş ise o boyutta fotoğrafın gerçek halini görmenize olanak sağlanmaktadır.

Bilgisayardan Instagram Profil Resimlerini Büyütmek

  • Cihazınınız üzerinden profil resmini merak etmiş olduğunuz kullanıcının hesabına giriniz.
  • Açılan ekranda kullanıcının paylaşımları ve bilgileri yazmaktadır.
  • Ardından ekranda bulunan kullanıcının profil resmine sağ tıklayınız.
  • Ekrandaki “Resmi Yeni Sekmede Aç” seçeneğine tıklayınız.

Ardından ekranınızda açılan yeni sekmedeki; https://instagram.fsaw1-6.fna.fbcdn.net/t51.2885-19/s150x150/23279565_1561003860625929_8737450900253048832_n.jpg fotoğraflı linki cihazınızda açacaktır.

Ekranınızda bulunan linkten s150x150 (s300x300 şeklinde de olabilir) kısmını tamamen silmeniz veya “S” yerine “M” yazıp ENTER tuşuna bastığınızda size açmış olduğunuz resmin büyük halini verecektir.

Bu şekilde Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Aynı mantıkla Instagram profil fotoğrafını kaydetme işlemini de yapabilirsiniz.

Bu işlemi Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Instagram Big Profile Photo uygulaması yardımıyla zahmetsizce yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir